WYPADEK DROGOWY W UNII EUROPEJSKIEJ

RZECZOZNAWCA TECHNIKI SAMOCHODOWEJ REGENSBURG

TEL: +49 (0)911 9646 455

Rzeczoznawcy techniki samochodowej MOTOEXPERT Regensburg posiadają bogate, wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie opiniowania szkód komunikacyjnych i kalkulacji kosztów naprawy pojazdów powypadkowych / pokolizyjnych. Na zlecenie Klientów rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT sporządzają zarówno ekspertyzy i oceny techniczne, jak i kompleksowe opinie techniczne dotyczące szkód powstałych wskutek zdarzeń drogowych, do jakich dochodzi w krajach UE.

Wśród Klientów sieci MOTOEXPERT znajdują się przede wszystkim poszkodowani uczestnicy niezawinionych zdarzeń drogowych, chcący dokonać wyceny szkód powypadkowych powstałych na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Polski lub któregokolwiek z krajów Unii Europejskiej.

Jeśli zatem doszło do niezawinionego przez Państwa wypadku samochodowego na terenie Niemiec, Szwajcarii, Polski, Austrii lub UE (Holandia, Belgia, Hiszpania, Francja, Czechy) istnieje możliwość skorzystania z pomocy i usług rzeczoznawczych świadczonych przez sieć MOTOEXPERT.

Zgłoś się do sieci MOTOEXPERT możliwie jak najszybciej, jeśli zostałeś poszkodowany w niezawinionym wypadku / kolizji drogowej w:

  • Austrii, Niemczech lub Szwajcarii
  • Polsce
  • Holandii
  • Belgii
  • Chorwacji
  • Francji
  • Wielkiej Brytanii
  • lub innego kraju Unii Europejskiej

 

MOTOEXPERT, jako sieć niezależnych rzeczoznawców samochodowych, prowadzi również działalność w zakresie szeroko pojętej techniki samochodowej i rzeczoznawstwa samochodowego. Do zakresu usług sieci należą m.in. :

– ocena stanu technicznego pojazdów

– wycena wartości pojazdów i wrakó pojazdów

– opiniowanie szkód komunikacyjnych AC

– ekspertyzy techniczne z zakresu techniki samochodowej

– i inne (na życzenie Klienta)

Wypadek samochodowy w UE – Szkoda komunikacyjna Niemcy, Austria, Szwajcaria, Polska, Czechy, Francja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

asdss